Velkoobchod wolf nezapomíná ani na dívky a má pro ně skvělé noční košilky s dlouhým rukávem

  • 07, 03, 2020
  •  
  •  Nezařazené
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Velkoobchod wolf nezapomíná ani na dívky a má pro ně skvělé noční košilky s dlouhým rukávem

Vaše dcera je obrovská zmrzlina. Doma chodí neustále v huňatých svetrech a v noci spí v teplé noční košilce. Saténové modely u ní v šatníku doopravdy nenajdete. Většinou je jí zima už při pohledu na tento kus oblečení. K narozeninám jí chcete koupit nějakou krásnou košilku. Musí však mít dlouhý rukáv, aby Vaší skoro dospělé princezně nebyla v noci zima. Bavlna by mohla projít, protože je příjemná na dotek a zároveň krásně hřeje. Nakupovat budete samozřejmě na internetu. Kamenné prodejny mají stejně omezený výběr a Vás nebaví obcházet kvůli jednomu hadříku skoro celé město.

Dívčí bavlněné pyžamo bude Vaší princezně náramně slušet

Vaše dcera nutně potřebuje nové bavlněné pyžamo. Nemá ráda klasické noční košilky. Je to sportovní dívka, která se mnohem lépe cítí v klasickém pyžamu. Na internetu jste našla naprosto skvělý model. Proužkované kalhoty a originální vršek vypadá na fotografiích úžasně. Velkoobchod wolf Vás příjemně překvapil. Nečekala jste tak obrovský výběr. Nakonec jste zvolila růžovou barvu, kterou má Vaše skoro dospělá dcera moc ráda už od dětství.