Hledáte výhodnou a rychlo cestu, jak se dostat s vašimi věcmi do zahraničí?

  • 06, 13, 2020
  •  
  •  Nezařazené
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hledáte výhodnou a rychlo cestu, jak se dostat s vašimi věcmi do zahraničí?

Potřebujete využít služby stěhování? Stačí zavolat a dopředu si objednat obalový materiál, který půjčujeme zdarma. Zapůjčíme krabice, fólie i další obalový materiál, který budete potřebovat na sbalení svých osobních věcí. Pak už jenom stačí, abyste si s námi domluvili termín a dodali nám seznam věcí, které se budou přemisťovat. Zbývá už jen zajistit co nejbližší místo pro náš vůz, který bude vaše věci převážet. Měla by být volná i přístupová cesta. To je vše a jde se na to!

Kanceláře, firmy, provozovny, ale i byty nebo rodinné domy

Běžně samozřejmě přemisťujeme věci z rodinných domů a bytů. V dnešní době se však naše služby využívají stále častěji, takže mezi další služby patří také přemisťování kanceláří, stolů, židlí, nábytku a dalších drobností, nebo celých firem, provozoven či těžkých břemen. Zajistíme odbornou přepravu a samozřejmě profesionální zabezpečení vašich věcí ať se to týká těch osobních nebo pracovních ze zaměstnání. Garantujeme bezpečí vašich věcí a nemáme žádné skryté poplatky.